O nas

Wizja

ccss citas por internet Tworzymy silną agencję konsultingową-jedyną taką w Polsce, która tworzy i realizuje nowoczesne i nietypowe projekty związane z branżą finansowo-prawną, łącząc je wszystkie we wspólną całość. Dostarczamy tym samym unikatowych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

conocer mujeres en frankfurt  

Nasza Misja

Naszą Misją jest wskazywanie obszarów i procesów, w życiu prywatnym i firmie, w których znajdują się zasoby materialne oraz pomoc w ich zabezpieczeniu i pomnażaniu. Jesteśmy również po to by przestrzegać przed sytuacjami, które mogą spowodować lub powodują stratę owych zasobów. Działamy skutecznie tam gdzie już do niej doszło.

 

Strategia

Nasza strategia odpowiada na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Proponujemy rozwiązania które najczęściej nie generują kosztu po stronie klienta. Przeciwnie-pomagamy odnaleźć przeoczone lub stracone środki po to by następnie pomóc w ich zabezpieczeniu i pomnożeniu.

 

Strategia

Jest optymalna bo zakłada 6 etapów działania:

 1. Weryfikacja
 2. Optymalizacja
 3. Odzyskiwanie
 4. Zabezpieczenie
 5. Pomnażanie
 6. Obserwacja wyników i kontrola

 

Partnerzy

NASZYCH PARTNERÓW DOBIERAMY STARANNIE, WIELU Z NICH SPRAWDZILIŚMY W DŁUGOLETNIEJ WSPÓŁPRACY I JESTEŚMY PEWNI, ŻE GWARANTUJĄ ONI SOLIDNOŚĆ I ZAUFANIE NIEZBĘDNE DO SPEŁNIENIA NASZEJ MISJI. WCIĄŻ POZYSKUJEMY NOWYCH PARTNERÓW I SKUPIAMY WOKÓŁ SIEBIE FIRMY I LUDZI, KTÓRZY WYZNAJĄ CENIONE PRZEZ NAS WARTOŚCI. POMAGAJĄ ONI UZUPEŁNIĆ NASZE USŁUGI O NIEZBĘDNE ELEMENTY. SĄ TO MIĘDZY INNYMI:

 • ADWOKACI/RADCY PRAWNI
 • DORADCY BIZNESOWI
 • DORADCY FINANSOWI
 • DORADCY PODATKOWI
 • KSIĘGOWI
 • EKONOMIŚCI

 

Wiedza

Uważamy, że wiedza stanowi podstawę wszelkiego rodzaju działań. Korzystamy z silnych fundamentów jakie daje nam teoretyczna wiedza na temat finansów i prawa i dzięki naszej elastyczności i kreatywności potrafimy wykorzystywać ją w praktyce. Nasza otwartość i wnikliwość pozwala nam dostrzec i zrealizować najbardziej unikatowe projekty, często jeszcze nie zgłębione teoretycznie i praktycznie, które wymagają od nas samodzielnego stworzenia wiedzy.
Dajemy wiedzę, która odsłania oczekiwania.

 

Doświadczenie

Jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w branży. Cały Zespól Griffin Consulting, nasi Współpracownicy i Partnerzy to Trust- grupa osób, które całą swoją karierę i energię ukierunkowały w jednej lub w kilku z poniższych dziedzin:

 1. Prawo
 2. Finanse
 3. Sprzedaż
 4. Call Center
 5. Zarządzanie Projektami.

Korzystamy z tej różnorodności, tworząc niepowtarzalną bazę wiedzy i dowiadczenia z której czerpać mogą nasi Klienci.

 

Profesjonalizm

Profesjonalizm oznacza dla nas wykonywanie wszystkiego czego się podejmujemy, na najwyższym możliwym poziomie. Z pełnym szacunkiem traktujemy zaufanie jakim obdarzają nas nasi Klienci i jeżeli rozpoczynamy jakiekolwiek działanie, zawsze jesteśmy do niego doskonale przygotowani. Profesjonalizm oznacza dla nas również nieustający rozwój. Chcemy, być pionierami w swojej dziedzinie i stanowić przykład dla innych firm z naszej branży.

 

Nasze Motto

Hanawa Nostris consiliis et laboribus vitam hominum tutiorem et opulentiorem reddere studemus.

http://programacionmultimedia.net/?bezstywue=contactos-mujeres-pasion-oviedo&29d=48 Naszymi zamysłami i wysiłkami staramy się uczynić życie ludzi pewniejszym i dostatniejszym.

 

Nasze Wartości

 • ZAUFANIE
 • SKUTECZNOŚĆ
 • KREATYWNOŚĆ